133,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Діркопробивач AXENT3810. Корпус виконаний з якісного удароміцного ABS – пластику. Всі основні та робочі механізми - металеві. Пробивна потужність до 10 аркушів
Колір: синій;
Тип: канцелярський
Матеріал виготовлення: пластик, метал
Бренд: Axent
Кількість листів, що пробиваються: 10
Кількість отворів: 2
Наявність лінійки: Так
Діаметр отвору: 6 мм
Міжцентрова відстань: 80 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Axent |
| Країна виробник | Україна |
| Антиковзка підошва | Ні |
| Діаметр пробитого отвору | 6 мм |
| Кількість пробиваючих отворів | 2 |
| Лінійка поділу на формати | Так |
| Максимальна кількість аркушів | 10 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Відстань між пробитими отворами | 80 мм |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 68 мм |
| Довжина | 293 мм |
| Ширина | 43 мм |