111,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Металевий дирокол з пластиковою підошвою. Підошва оснащена пластиковим контейнером, що знімається, для збору паперових залишків. Пробивна потужність до 20 аркушів. Розмір 110х90х50мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Країна виробник | Китай |
| Антиковзка підошва | Ні |
| Діаметр пробитого отвору | 5.5 мм |
| Кількість пробиваючих отворів | 2 |
| Максимальна кількість аркушів | 20 шт. |
| Матеріал | Метал |
| Відстань між пробитими отворами | 80 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 90 мм |