3 589 ₴
Рюкзак S-91 з ортопедичною спинкою від торгової марки YES ущільнений по всьому корпусу спіненим поліетиленом і добре тримає форму. Передня кишеня рюкзаку виготовлена з EVA матеріалу, литого або м’якого, залежно від дизайну, що забезпечує надійний захист вмісту. Зовнішній матеріал рюкзака – міцний водовідштовхувальний поліестер.
Ортопедична спинка рюкзака продумана до дрібниць і забезпечує рівномірне розподілення навантаження на всі відділи хребта. Пом’якшувальні подушечки розташовані таким чином, щоб масажний ефект здійснювався у найбільш напружених ділянках спини дитини для максимально комфортного носіння.
- ортопедична спинка з пом’якшувальними подушечками для правильного положення тіла та комфорту під час носіння;
- анатомічні S-подібної форми лямки для зниження навантаження на спину дитини;
- нагрудний ремінь з регулюванням по висоті для надійної фіксації рюкзака на спині дитини;
- посилене дно з захисним прогумованим покриттям для додаткової стійкості та захисту від бруду;
- зручна основна текстильна ручка та ручка-петля для підвішування на гачок;
- 2 містких відділення для підручників та зошитів;
- 1 містка передня кишеня для шкільного приладдя;
- 2 бокові кишені для пляшечки з водою та інших дрібних речей ;
- надійна фурнітура для довговічності;
- світловідбивальні елементи для безпеки.
- внутрішній органайзер для шкільного приладдя;
- кишеня для телефону;
- відділ для гаджетів з захисною флісовою підкладкою;
- картка-вкладиш для внесення персональних даних учня;
- позначки на кишенях для внутрішньої навігації;
- брендована міцна підкладка.
Розмір за сіткою: М
Розмір: 38 х 29 х 13 см
Матеріал: поліестер
Об'єм: 14 лr>
Вага: 0,98 кг (+/- 10%)
Рекомендовано для дітей зростом від 130 см до 145 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вага | 980 г |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 13 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 14 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Нагрудний ремінь, Регульовані лямки |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 29 см |