3 379 ₴
- ущільнений корпус по всьому периметру, який добре тримає форму та зовнішній вигляд;
- міцна EVA передня панель для захисту вмісту;
- ортопедична спинка з пом’якшувальними подушечками для правильного положення тіла та комфорту під час носіння. Конструкція спинки запатентована;
- нагрудний ремінь з регулюванням по висоті для щільного прилягання рюкзака до спини дитини;
- ущільнене дно з захисним прогумованим покриттям;
- зручна основна ручка та ручка-петля для підвішування на гачок;
- 2 містких відділення для підручників та зошитів;
- 2 бокові кишені для пляшечки з водою та інших дрібних речей;
- надійна фурнітура для довговічності;
- прогумовані пулери з металевою основою;
- світлоповертальні елементи для безпеки;
- система Quick Set-UP для легкого регулювання плечових лямок.
Зручні деталі внутрішньої організації напівкаркасного шкільного рюкзака Yes S-109:
- внутрішній органайзер для шкільного приладдя;
- кишеня для телефону;
- відділ для гаджетів з захисною флісовою підкладкою;
- картка-вкладиш для внесення персональних даних учня;
- позначки на кишенях для внутрішньої навігації;
- ключниця-пружинка;
- брендована міцна підкладка.
Розмір та характеристики напівкаркасного шкільного рюкзака Yes S-109:
Розмір за сіткою: S
Розмір: 37 х 26 х 13 см
Матеріал: EVA, поліестер
Об'єм: 12,5 л
Вага: 0,75 кг (+/- 10%)
Шкільний рюкзак S-109 підходить для дітей зростом від 115 до 130 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 750 г |
| Висота | 37 см |
| Глибина | 13 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 12.5 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Нагрудний ремінь, Регульовані лямки |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 26 см |