1 229 ₴
- міцний та легкий EVA матеріал передньої панелі, який захистить вміст від пошкоджень;
- ущільнена дихаюча спинка для комфортного носіння;
- анатомічні лямки, що не тиснуть на плечі;
- 1 містке відділення з сітчастою кишенею всередині;
- нагрудний ремінь з регулюванням по висоті для надійної фіксації на спині дитини;
- ремінь «батьківський контроль» для безпеки малюка та контролю з боку батьків;
- зручна основна текстильна ручка та ручка-петля для підвішування на гачок;
- надійна фурнітура для довговічності;
- міцна брендована підкладка;
- світловідбивальні елементи для безпеки.
Розмір за сіткою: XXS
Розмір: 25 х 20 х 9 см
Об'єм: 4.5 л
Вага: 0,3 кг (+/- 10%)
Рекомендовано для дітей зростом до 100 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 300 г |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 9 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 4.5 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Малий |
| Розмір (зріст) | XXS(до 100 см) |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 20 см |